; Learn2Train

Trening siłowy - Klatka Piersiowa i Barki

zdjęcie artykułu

 

Witam!

Przygotowałem dla Was tym razem mój przykładowy trening klatki z barkami! 

Podkreślam, że nie jest to najlepsza lub wyjątkowa metoda budowy treningu, ale zdecydowanie ciekawsza opcja niż typowe suchary w niektórych planach treningowych gdzie przez okres 6-8 tygodni wykonujemy te same ćwiczenia gdzie są 3-4 serie po 15,12,10,8 powtórzeń.

Kolejną sprawą jest to tylko materiał dla Was w celu informacyjnym, gdzie możecie pod siebie wykorzystać ćwiczenia, metody lub zakres ćwiczeń.

Za każdym razem, gdy zabieracie się do swojego treningu jeśli nie jesteście pewni warto zaczerpnąć opinii trenera i fizjoterapeuty.

Mam też wielką prośbę, jeśli podoba się materiał proszę lajkujcie i udostępniajcie, może ktoś inny akurat skorzysta z tego i dorzuci coś do swojego planu treningowego.

Miłego trenowania !

 

Caption

 

ostatnie artykuły

Blog img
09 Nov

  Witam Wszystkich zainteresowanych! W dzisiejszej odsłonie na grill idzie trening nóg, tak! Temat, który wiele osób ćwiczących na siłowni odpuszcza, lub dyskretnie mówiąc bagatelizuje, że „.

Blog img
09 Nov

  Witam! Przygotowałem dla Was tym razem mój przykładowy trening klatki z barkami!  Podkreślam, że nie jest to najlepsza lub wyjątkowa metoda budowy treningu, ale zdecydowanie ciekawsza opcja niż typowe suchary w niektórych planach treningowych gdzie przez okres 6-8 tygodni wykonujemy te same ćwiczenia gdzie są 3-4 serie po 15,12,10,8 powtórzeń.

Blog img
09 Nov

Hej,    Czekałem na ten moment przez długi okres czasu, by znaleźć czas i przedstawić Wam swój blog! Akurat w tym wpisie chciałbym podzielić się swoimi refleksjami co do moich startów.