; Learn2Train

Blog #1 09.11 - Moje przemyślenia i dalsze plany co do kulturystyki

zdjęcie artykułu

Hej, 

 

Czekałem na ten moment przez długi okres czasu, by znaleźć czas i przedstawić Wam swój blog! Akurat w tym wpisie chciałbym podzielić się swoimi refleksjami co do moich startów... Sama decyzja było bardzo spontanicznie podczas luźnej rozmowy z moim bratem. Cały art. bedzie dostępny już wkrótce

 

ostatnie artykuły

Blog img
09 Nov

  Witam Wszystkich zainteresowanych! W dzisiejszej odsłonie na grill idzie trening nóg, tak! Temat, który wiele osób ćwiczących na siłowni odpuszcza, lub dyskretnie mówiąc bagatelizuje, że „.

Blog img
09 Nov

  Witam! Przygotowałem dla Was tym razem mój przykładowy trening klatki z barkami!  Podkreślam, że nie jest to najlepsza lub wyjątkowa metoda budowy treningu, ale zdecydowanie ciekawsza opcja niż typowe suchary w niektórych planach treningowych gdzie przez okres 6-8 tygodni wykonujemy te same ćwiczenia gdzie są 3-4 serie po 15,12,10,8 powtórzeń.

Blog img
09 Nov

Hej,    Czekałem na ten moment przez długi okres czasu, by znaleźć czas i przedstawić Wam swój blog! Akurat w tym wpisie chciałbym podzielić się swoimi refleksjami co do moich startów.